Bağlantıda Kalın

Isparta Belediyesi

ISBAŞ AŞ’de tarih yazıldı

Yayınlanma

,

Isparta Belediyesi şirketi ISBAŞ

Isparta Belediyesi şirketi ISBAŞ Bimsblok Fabrikası 2022 mali yılı Isparta kurumlar vergisi sıralamasında 27. oldu. ISBAŞ bu sonuçla ayrıca Türkiye çapındaki 5 milyon mükellef arasında ise 13 bininci sırada yer aldı. Isparta Defterdarı Osman Koçaş, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e şirketin bu başarısından dolayı teşekkür plaketi sundu. Başkan Başdeğirmen, “Amacımız gelecek yıllarda bu dereceyi en üst seviyeye taşımak” dedi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen döneminde yeniden atağa kalkan belediye şirketi ISBAŞ Bimsblok Fabrikası 2022 mali yılında Isparta’da kurumlar vergisi sıralamasında 27.sırada yer aldı. Isparta Defterdarı Osman Koçaş, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret ederek şirketin bu başarısından dolayı teşekkür plaketi takdim etti. ISBAŞ A.Ş Isparta’nın yanı sıra Türkiye çapındaki 5 milyon mükellef arasında da 13 bininci sırada yer aldı.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e hem yeni dönemi için hayırlı olsun ziyaretinde bulunan hem de ISBAŞ A.Ş’nin vergi rekortmenliği dolayısıyla teşekkür belgesi takdim eden Isparta Defterdarı Osman Koçaş, “Bu büyük bir başarı” dedi. Defterdar Koçaş, “İnşallah 2023 yılı için de ISBAŞ’ın daha da üst sıralarda olacağını düşünüyorum. Başkanım şahsınızda tüm çalışanlarınızı tebrik ediyorum” ifadesinde bulundu.

Türkiye’deki şirketler arasında 2022 yılında ISBAŞ A.Ş’nin 13 bininci sırada olduğuna vurgu yapan Isparta Defterdarı Osman Koçaş, “ISBAŞ A.Ş belediyenin bir şirketi. Bu şirket 2022 yılı vergilendirme döneminde gurur verici bir şekilde 27.sırada yer almıştır. Bu başarıdan dolayı tebrik ediyorum. ISBAŞ A.Ş’nin Türkiye sıralaması da oldukça iyi. Türkiye sıralamasına baktığımız zaman 5 milyon kurumlar vergisi mükellefleri arasında bu ciddi bir sıralama. İnanıyorum ki, 2023 yılı vergilendirme döneminde de daha da ön sıralarda yer alacak. Hem şirketinizin almış olduğu bu başarıdan hem de yeniden seçilmenizden dolayı tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” görüşlerinde bulundu.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de bu başarılarından dolayı ISBAŞ A.Ş yönetimi ve tüm personele teşekkür ederek, “Devraldığımızda ISBAŞ zarar eden bir şirketti. 4. yılında vergi rekortmenleri arasında olmasından dolayı bende memnuniyetimi ifade etmek istiyorum. Bu işte emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki yıl 27.sıradan ilk 10’a girmek nasip olur” dedi.

Kurdukları güneş enerjisi santralleriyle yıllık 250 milyon lira belediyeye gelir sağlayacaklarını kaydeden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, yerel seçimlerin ardından yeniden göreve geldiklerini ve bundan sonra da kurumlarla olan ilişkilerinin çok daha iyi bir şekilde, birlik beraberlik içinde devam edeceğini aktardı. Başdeğirmen, yaptıkları her çalışmada vatandaş odaklı olduklarını ve tasarrufu ön planda tuttuklarını dile getirerek, “16 megavatlık GES yatırımımızın sabit gelirli olması bizim için önemli. Ayrıca bu yatırım devletimize de önemli bir katkı sunuyor” dedi.

ISBAŞ A.Ş’nin 27.sırada yer almasından dolayı onur duyduklarını belirten, önümüzdeki yıllarda bu başarılarını artıracaklarını dile getiren Başkan Başdeğirmen, “Tarihinde ilk kez sıralamaya giren bir şirketin bizim dönemimizde olması ve doğru yönetim ve idareyle bunun gerçekleşmesi gururumuz oldu. Amacımız gelecek yıllarda bu dereceyi en üst seviyeye taşımak. Türkiye genelinde kurumlar vergisi seviyesinde önemli bir sırada olmak çok mutluluk verici. Ziyaretlerinizden ve teşekkür belgenizden dolayı sizlere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Isparta Belediyesi

Amacımız Vatandaşlarımıza Sağlık Alanında da Faydalı Olabilmek

Yayınlanma

,

Isparta Belediye Başkanı Şükrü

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, belediyenin Sağlık İşleri Müdürlüğünün yetkilendirilmiş Aile Hekimliği Biriminde incelemelerde bulundu.

Isparta Belediyesi sağlık alanındaki hizmetlerini ve bu hizmetleri verdiği alanların fiziki şartlarını her geçen gün artırarak sürdürüyor. Gerek yetkilendirilmiş aile hekimliği biriminde gerekse evde sağlık hizmetleriyle, şehre hizmet veren Sağlık İşleri Müdürlüğünün ek hizmet binası tamamlandı. Bugüne kadar Demirköprü mevkiinde hizmet veren birim genişletilirken, vatandaşların daha güzel bir alanda hizmet alması hedeflendi.

Belediyenin sağlık işleri müdürlüğü bünyesinde hasta muayenesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, psikolojik danışmanlık, diyetisyen, enjeksiyon, pansuman hizmetleri verilirken, yine vatandaşlara hasta nakil hizmeti, özbakım, yaşlı destek hizmetleri, engelli destek hizmetleri ve evde sağlık hizmetleri de sunuluyor.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, Sağlık İşleri Müdürlüğünün yetkilendirilmiş Aile Hekimliği Birimini ziyaret ederek, Sağlık İşleri Müdürü Ender Güven’den bilgiler aldı, personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Önceki dönemlerde küçük bir alanda sağlık hizmeti sunduklarını Başkan Başdeğirmen’in göreve gelmesiyle birlikte hem fiziki olarak alanlarını genişlettiklerini hem de verdikleri hizmetin kalitesini ve sayısını arttırdıklarını söyleyen Sağlık İşleri Müdürü Ender Güven, Aile Hekimliği biriminde yaptıkları çalışmalara ilişkin bilgiler verdi. Güven, “Sayın Başkanım merkezimizde ayrıca aylık 450 hastamızın rehabilitasyonunu yapıyoruz. Sizin talimatlarınızla Yunus Emre Devlet Hastanemizle bir protokol imzalamıştık. Hem Yunus Emre Devlet Hastanesinin hastalarını alıyoruz, hem de belediyemize başvuran hastaları orada muayene ettirdikten sonra buradaki rehabilitasyon ünitesinde tedavi almalarını sağlıyoruz” dedi.

İl Sağlık Müdürlüğü ve hastanelerle irtibatlı çalıştıklarını söyleyen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de sağlık alanında ve evde özbakım hizmetlerindeki çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü belirterek, sağlık alanında görev yapan tüm personeline teşekkür etti.

Okumaya Devam Et

Isparta Belediyesi

Kaldırımlar Yenileniyor

Yayınlanma

,

Isparta Belediyesi, şehirdeki cadde,

Isparta Belediyesi, şehirdeki cadde, sokak ve meydanları renkli begonit taşlarla süslemeye devam ediyor.

Isparta Belediyesi, şehirde meydan, cadde ve sokakları yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Çalışmalarda yıllar önce yapılan ve deformeye uğrayan meydan, kaldırım ve orta refüjlerin taban döşemeleri yenileniyor, çevre düzenlemeleri yapılıyor. Yenileme çalışmalarının devam ettiği yerlerden birisi de Yenice, Dere, Doğancı ve Keçeci Mahallelerinin ortak kullandığı 117 cadde ile 6 Mart Kapalı Spor Salonunun bulunduğu caddelerdeki kaldırımlar oldu.

Yapılan çalışmalarda deformeye uğrayan mevcut taşlar kaldırılırken, yerlerine Isparta Belediyesi Doğaltaş ve Beton Elemanları Tesislerinde üretilen begonit taşlar döşeniyor.

Yenice, Dere, Doğancı ve Keçeci Mahallelerinin ortak kullandığı 117 caddedeki kaldırımların begonit taş ile döşenmesinin ardından caddede asfalt çalışması da yapılacak.

Okumaya Devam Et

Isparta Belediyesi

AK Parti Genel Başkan Vekili Yardımcısı Bilgiç, Başkan Başdeğirmen’i ziyaret etti

Yayınlanma

,

AK Parti Genel Başkan

AK Parti Genel Başkan Vekili Yardımcısı, TBMM önceki dönem Meclis Başkan Vekili ve Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etti.

Isparta’da bir dizi ziyaretlerde bulunduğunu, seçimlerden buyana şehre gelemediğini dile getiren AK Parti Genel Başkan Vekili Yardımcısı, TBMM önceki dönem Meclis Başkan Vekili ve Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, “Başkanımızın yapmış olduğu yatırımları bir kez daha gördüm. Andık Deresine hiç gidememiştim, oradaki rekreasyon alanını, düzenlemeleri gördüm, tebrik ediyorum, çok güzel iş olmuş. Isparta’mız için hayırlı olur. Otogara baktım, orası da gayet güzel olmuş. Köprülü kavşak ihalesi yeniden yapıldı. Oranın da en kısa zamanda yer teslimi yapılır ve en kısa zamanda tamamlanır. Başkanımıza yapmış oldukları hizmetleri için teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun diyorum” dedi.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de AK Parti Genel Başkan Vekili Yardımcısı, TBMM önceki dönem Meclis Başkan Vekili ve Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’e nazik ziyaretleri için teşekkür etti. Başkan Başdeğirmen, ortak konuları istişare imkanı bulduklarını belirterek, “Sayın vekilimiz uzun yıllar Isparta’mıza hizmet etti. İstişarelerin bizlere çok büyük faydaları var. Rabbim sağlıklı günlerde bizlere güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Ziyaretlerinden dolayı sayın vekilimize teşekkürlerimi sunuyorum” görüşlerinde bulundu.

Okumaya Devam Et

SON HABERLER

Isparta Ticaret ve Sanayi Isparta Ticaret ve Sanayi
Isparta4 saat önce

ITSO’dan Üyelerine “Uluslararası Ticarette Dijital Dönüşüm” Semineri

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, iş dünyasına yönelik “Uluslararası Ticarette Dijital Dönüşüm” konulu bir seminer düzenledi. Seminer, iş dünyasının dijitalleşme...

Isparta 32 Spor Kulübü Isparta 32 Spor Kulübü
Isparta5 saat önce

Isparta 32 Spor Heyeti Başkan Çelik’i Ziyaret Etti

Isparta 32 Spor Kulübü Başkanı Gültekin Özdemir ve beraberindeki heyet, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik...

24 Temmuz 2024 Çarşamba 24 Temmuz 2024 Çarşamba
Isparta15 saat önce

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (24.07.2024)

24 Temmuz 2024 Çarşamba günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz. HATİCE BEŞLİH.SULTAN MAH.145 CAD.NO:43 / 1SAV KASABA...

AK Parti Isparta Gençlik AK Parti Isparta Gençlik
Isparta1 gün önce

Talha Güler Görevinden Ayrıldı

AK Parti Isparta Gençlik Kolları İl Başkanlığını yürüten Talha Güler, görevinden ayrıldığını duyurdu. Güler açıklamasında, “Dört seneye yakın bir süredir...

İYİ Parti’den istifa eden İYİ Parti’den istifa eden
Isparta1 gün önce

Milletvekili Sönmez Farkı, Yalvaç MHP’ye Geçiyor

İYİ Parti’den istifa eden Yalvaç belediye başkanı Mustafa Kodal, Milliyetçi Hareket Partisi’ne (MHP) geçiyor. Alınan duyumlara göre, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek...

Isparta’nın Yalvaç ilçesi Belediye Isparta’nın Yalvaç ilçesi Belediye
Isparta1 gün önce

Mustafa Kodal İYİ Parti’den İstifa Etti

Isparta’nın Yalvaç ilçesi Belediye Başkanı Mustafa Kodal partisinden istifa ettiğini duyurdu. Kodal yaptığı açıklamada; “ Kıymetli hemşehrilerim, Memleketime ve hemşehrilerime...

Sümerbank Halı Fabrikası’ndan emekli Sümerbank Halı Fabrikası’ndan emekli
Isparta1 gün önce

Amigo Şeref Hayatını Kaybetti

Sümerbank Halı Fabrikası’ndan emekli Amigo Şeref olarak tanınan Şerafettin Saylam’ın vefat ettiği bildirildi. Merhumun cenazesi bugün Gülistan Camii’nde öğle namazını...

Antalya’da uzun yıllar berberlik Antalya’da uzun yıllar berberlik
Isparta1 gün önce

Osman Özçelik Isparta’da Toprağa Verilecek

Antalya’da uzun yıllar berberlik yapan Osman Özçelik, hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi Cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Isparta Elsazı köyü mezarlığına...

Isparta’nın Senirkent İlçesine bağlı Isparta’nın Senirkent İlçesine bağlı
Isparta1 gün önce

1 Yaşındaki Bebek Kazada Hayatını Kaybetti

Isparta’nın Senirkent İlçesine bağlı Büyükkabaca Beldesi’nde bugün sabah saatlerinde meydana gelen pat pat kazasında 1 yaşındaki bebek hayatını kaybetti, 2...

23 Temmuz 2024 Salı 23 Temmuz 2024 Salı
Isparta2 gün önce

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (23.07.2024)

23 Temmuz 2024 Salı günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz. ŞERAFETTİN SAYLAMHALIKENT MAH.234 ALBAYRAK CAD.ÖZGE SİT.B/ LOK...

Popüler