Bağlantıda Kalın

Isparta

Koza Tekstil Giyim Mağazası Görkemli Törenle Açıldı

Yayınlanma

,

Koza Tekstil Giyim Mağazası,

Koza Tekstil Giyim Mağazası, Isparta’da düzenlenen görkemli bir törenle kapılarını açtı. Açılışa, şehrin önde gelen isimleri ve çok sayıda davetli katıldı. Şehrin yeni cazibe merkezi olmayı hedefleyen Koza Tekstil’in açılışında, Vali Yardımcısı Hamdullah Suphi Özgödek, Isparta Ak Parti Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, CHP Milletvekili Yalım Halıcı, MHP Milletvekili Hasan Basri Sönmez, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, ITSO Başkanı Metin Çelik, 6. Bölge Esnaf Kredi ve Kefalet Bölge Birlik Başkanı Ahmet Tural, MHP İl Başkanı Önder Topçu, IGSİAD Başkanı Kubilay Kapı ve çok sayıda seçkin misafir yer aldı.

Tören, davetlilerin yoğun ilgisiyle başladı. Mağazanın önünde kurulan sahnede, ilk olarak yerel müzik gruplarının performanslarıyla katılımcılara keyifli anlar yaşatıldı. Ardından, açılış konuşmaları için protokol sahneye davet edildi.

Vali Yardımcısı Hamdullah Suphi Özgödek, köklü bir tesisinin başarısından duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Köklü Tesisin bir şubesinin daha burada açılışı dolayısıyla kendilerini öncelikle tebrik ederim. Burada güzel bir katılım sağlandı. Firmanın şimdiye kadar olan başarısı, bundan sonraki süreçte de başarılı olacağının bir göstergesi olarak kabul edilebilir. Isparta’mıza ve bütün çalışanlarına, başta Ali Bey’e, Salih Bey’e ve hepimize hayırlı uğurlu olsun” ifadesini kullandı.

Ak Parti Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz Isparta’ya sağlanan istihdam için Kiremitçi ailesine teşekkürlerini ileterek “ Burada kıymetli Ali abim ile Salih bey kardeşimin Koza Tekstil AVM’nin açılışında sizlerle bir aradayız. Bizler, halıcılıktan sonra bu sektörde gözlerimizi açtık ve sektör bizi buralara doğru itti. Bu süreçte tuhafiye ve konfeksiyon alanında kardeşlerimizle beraber Isparta’da bu mesleği icra ettik. Ben de bu mesleği yaklaşık 26 yıl icra etmiş bir kardeşiniz olarak, buradaki AVM’nin yaklaşık 65 çalışanıyla birlikte Isparta’mıza yeni bir istihdam sağlamasını ve bu yeni tesisin hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Ancak burada rahmetli Halil amcam da olsaydı, kendisiyle halıcılıktan beri beraberdik ve ticari alışverişlerimiz çok oldu. Ali abimle de birçok ticari alışverişimiz oldu. Dolayısıyla, hem Halil amcamızı rahmetle anıyorum hem de bu vesileyle aramızdan ayrılan büyüklerimize rahmet diliyorum. Bu tesisin, başta Kiremitçi ailesi ve tüm Isparta’mıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Isparta’ya çok büyük değer kattıkları için teşekkür eden MHP Milletvekili Hasan Basri Sönmez “Kıymetli Kiremitçi ailesine, Isparta’mıza böyle bir tesis kazandırdıkları için çok teşekkür ediyorum. Isparta’mıza çok büyük değer kattınız. Rabbim huzurlu ve bereketli işler nasip etsin. Hepinizi tebrik ediyorum” dedi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Koza Tekstil’in Isparta’ya kazandırılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, mağazanın şehrin ekonomisine ve istihdamına önemli katkılar sağlayacağını vurguladı.
Başkan Başdeğirmen, “Koza Tekstil, Isparta’nın en önemli işletmelerinden biri olarak, yıllardır vergi konusunda çok büyük destekler sunmaktadır. Sadece ekonomik alanda değil, ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarını karşılama anlamında da hayırsever vatandaş olarak büyük destekleri bulunmaktadır. Öncelikle, bu katkılarından dolayı onlara teşekkür ediyorum. Isparta’da yapılan bu güzel çalışmalardan dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.

Belediye olarak her zaman söylediğim gibi, bu tür işletmeler açıldığı sürece ve faturalar kesilip kârlar elde edildikten sonra, devletimize verilen vergilerden şehrimize büyük paylar ayrıldığını bilmenizi istiyorum. Bugün Isparta Belediyesi olarak yaptığımız hizmetlerin içinde, bu tür işletmelerin vermiş olduğu vergilerden aldığımız payların ve yatırımlarımızda onların katkılarının büyük rolü bulunmaktadır. Hem istihdam sağlayarak eleman çalıştırma, insanların ellerine ekmek götürme anlamında, hem de memleketimize yaptıkları yatırımlar anlamında çok güzel işler yapıyorlar.

Salih ve Ali kardeşlerimi kutluyorum, şehrimize hizmet ediyorlar. Rabbim, onlara bereketli kazançlar nasip etsin; kazasız, zararsız ve ziyansız bir şekilde elemanlarıyla birlikte bu memlekete hizmet etmeyi daim eylesin. Hayırlı ve uğurlu olsun, tebrik ediyorum” dedi.

ITSO Başkanı Metin Çelik ise yaptığı konuşmada, Koza Tekstil’in yerel ekonomiye sağlayacağı katkılardan bahsederek, mağazanın yaratacağı yeni istihdam olanaklarıyla birlikte Isparta halkına daha fazla hizmet sunacağını belirtti.

6.Bölge Esnaf Kredi ve Kefalet Bölge Birlik Başkanı Ahmet Tural, “Kiremitçi ailesini tebrik ediyoruz. Güzel bir tesisi ilimize kazandırdıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz. Her açılan tesisin hem sizlere katkı sağladığını hem de ekonomiye katkı yaptığını biliyoruz. Bu nedenle aileyi tebrik ediyor, başarılar diliyor ve tesisin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” ifadesini kullandı.

CHP Milletvekili Yalım Halıcı, Isparta adına çok teşekkür ettiğini belirterek “Öncelikle bu mekanın Kiremitçi ailesine ve Isparta’mıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Geçtiğimiz dönemlerde bu yatırımı yapma cesaretinde olan herkesi öncelikle tebrik ediyorum. Bakın, burada birçok insanımız istihdam edilecek, birçok hemşeri iş bulacak. Koza Tekstil, önemli bir marka haline geldi. Dolayısıyla, Sayın Ali Kiremitçi nezdinde hem bütün ailesine hem de çalışanlarına, burası için emek veren herkese Isparta adına teşekkür ediyorum.

Başta siyasetçiler ve kamu bürokrasisi olmak üzere, bütün Ispartalıların bu tarz yatırımları teşvik etmesi ve desteklemesi gerekiyor. Isparta’nın buna ihtiyacı var. Isparta’nın üniversite dışında bir plana da ihtiyacı var. İşte bu B planı, bu yatırımlarla canlanacak. Biz siyasetçiler olarak teşvik konusunda ve diğer noktalarda elimizden geldiği kadar bu yatırımcılara, bu hemşerilerimize destek olmalıyız. Bu mekanın hem Isparta’mıza hem aileye hem de çalışanlara hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
İşletme sahiplerinden Salih Kiremitçi açılış sırasında kendisini yalnız bırakan vatandaşlara teşekkür ederek “Öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. Bugün burada, Isparta ekonomisi için hem iş gücü anlamında hem de ekonomiye katkı anlamında büyük bir tesis açmış bulunmaktayız. Rabbim, bu tesisin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını niyaz ediyorum. Daha nice açılışlarda hep beraber olmak dileğiyle, yatırımlarımızın devam edeceğini buradan sizlerle paylaşmak istiyorum. Çok teşekkür ediyorum.

Vatandaşlarımızın her zaman karşılarında muhatap bulacaklarını bilmelerini isterim. Ekonomik şartlar oldukça zor olduğu için insanlar zorlanıyor. Biz bu zorlukları hep beraber aşmak için, özellikle fiyat konusunda dip seviyelerde müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Sürümden kazanmaya çalışıyoruz ve halkımıza en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz” ifadesini kullandı.
Konuşmaların ardından, davetliler kurdele kesimi için sahneye davet edildi. Büyük bir coşkuyla gerçekleşen kurdele kesimi sonrasında, mağaza resmen hizmete girdi. Açılışa özel olarak tüm ürünlerde uygulanan yüzde 10 indirim, alışveriş severler tarafından büyük ilgi gördü. Mağazayı gezen misafirler, ürünleri yakından inceleyerek alışveriş yapma fırsatı buldular.

Açılış töreni boyunca misafirlere çeşitli ikramlar sunuldu ve mağaza içerisinde oluşturulan özel bölümlerde ürün tanıtımları gerçekleştirildi. Renkli balonlar ve çiçeklerle süslenen mağaza, ilk günden büyük beğeni topladı. Koza Tekstil’in geniş ürün yelpazesi, her yaşa ve tarza hitap eden şık ve kaliteli giyim seçenekleriyle Isparta halkına hizmet vermeye başladı.

Koza Tekstil Giyim Mağazası, modern ve şık dekorasyonuyla dikkat çekti.. Mağazanın ferah ve geniş alanları, müşterilere rahat bir alışveriş deneyimi sunuyor. Özellikle gençler ve aileler için cazip alışveriş imkanları sunan mağaza, kısa sürede şehrin en popüler alışveriş noktalarından biri olmayı hedefliyor.

Koza Tekstil yetkilileri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam edeceklerini belirtti. Yeni mağaza, Isparta halkına sunduğu zengin ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarla, bölgenin en önemli alışveriş merkezlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Koza Tekstil Giyim Mağazası’nın açılışı, şehrin sosyal ve ekonomik hayatına yeni bir dinamizm kazandırırken, katılımcılar tarafından uzun süre unutulmayacak bir etkinlik olarak hafızalarda yer etti. Mağazanın, önümüzdeki günlerde de çeşitli kampanyalar ve etkinliklerle müşterilerini memnun etmeye devam edeceği belirtildi.

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Isparta

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğine; Özer Emin Akduman Atandı

Yayınlanma

,

Isparta Ağız ve Diş

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğine Özer Emin Akduman atandı.

Isparta İl Sağlık Müdürlüğüne Dr. Serhat Küçükcoşkun’un atanmasının ardından Müdürlük birimlerindeki değişiklikler de devam ediyor. Bugün yapılan atamalar çerçevesinde Isparta Şehir Hastanesi ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine yeni isimler göreve başladı.

AĞIZ VE DİŞ HASTANESİNDE YENİ BAŞHEKİM AKDUMAN OLDU

Bu doğrultuda; Uzun süredir Isparta Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Özer Emin Akduman Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğine atandı.

Okumaya Devam Et

Isparta

CHP’li Halıcı: Yaşananların Sorumlusu Köpekler mi?

Yayınlanma

,

AKP’nin hazırladığı sokak hayvanlarına

AKP’nin hazırladığı sokak hayvanlarına yönelik yasa tasarısı bugün Meclis komisyonunda görüşülmeye başlandı. CHP Isparta Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Hikmet Yalım Halıcı yaptığı açıklamada “22 yıldır Türkiye’yi AKP tek başına yönetmiyor mu? Bütün devlet gücü ve kamu kaynağını Cumhurbaşkanı Erdoğan tek başına idare etmiyor mu? Sahipsiz köpek sayısının bu kadar artmasını yıllarca izlediler. Her konuda olduğu gibi hiçbir şey yapmadılar iş krize dönüşünce de haydi köpekleri öldürelim diyorlar” dedi.

Ötanazi önerisini sert şekilde eleştiren Halıcı “Ötanazi, çok az ülkede uygulanan ve insanların çaresiz hastalıklar karşısında kendi iradesiyle istediği bir yöntem. Sağlıklı ve zararsız bir köpeğe gidip ‘seni öldürebilir miyiz?’ diye mi soracaklar. Hem tutarsız hem vicdansızlar” ifadelerini kullandı.

5199 Sayılı Hayvanları Koruma Kanunu bile doğru düzgün uygulanmadı. İktidar, yeterli sayıda barınak açmadı, kısırlaştırma yapmadı ve personel istihdam etmedi. Biz, ‘bakımını yap, aşıla, kısırlaştır ve sahiplendir’ anlayışını savunuyoruz. Bu katliama izin vermeyeceğiz. Hem insanımız hem de hayvanlar için sokakları güvenli hale getireceğiz.

Okumaya Devam Et

Isparta

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (17.07.2024)

Yayınlanma

,

17 Temmuz 2024 Çarşamba

17 Temmuz 2024 Çarşamba günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz.

ZÜLFİ TAŞCI
YALVAÇ
YALVAÇ CAMİİ
YALVAÇ MEZARLIĞI
17.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

ARZU YÖRÜK
YALVAÇ / KUYUCAK
YALVAÇ / KUYUCAK CAMİİ
YALVAÇ / KUYUCAK MEZARLIĞI
17.07.2024 – İkindi Namazına Müteakiben

ALİ ŞENEL İZGİ
SENİRKENT
SENİRKENT CAMİİ
SENİRKENT MEZARLIĞI
17.07.2024 – İkindi Namazına Müteakiben

Okumaya Devam Et

SON HABERLER

Isparta Ağız ve Diş Isparta Ağız ve Diş
Isparta3 saat önce

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğine; Özer Emin Akduman Atandı

Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimliğine Özer Emin Akduman atandı. Isparta İl Sağlık Müdürlüğüne Dr. Serhat Küçükcoşkun’un atanmasının ardından...

AKP’nin hazırladığı sokak hayvanlarına AKP’nin hazırladığı sokak hayvanlarına
Isparta3 saat önce

CHP’li Halıcı: Yaşananların Sorumlusu Köpekler mi?

AKP’nin hazırladığı sokak hayvanlarına yönelik yasa tasarısı bugün Meclis komisyonunda görüşülmeye başlandı. CHP Isparta Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Hikmet...

17 Temmuz 2024 Çarşamba 17 Temmuz 2024 Çarşamba
Isparta12 saat önce

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (17.07.2024)

17 Temmuz 2024 Çarşamba günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz. ZÜLFİ TAŞCIYALVAÇYALVAÇ CAMİİYALVAÇ MEZARLIĞI17.07.2024 – Öğle Namazına...

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Isparta Belediye Başkanı Şükrü
Isparta12 saat önce

Şükrü Başkan’dan Eğirdir’e Tam Destek

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen beraberinde Isparta Belediye Başkan Yardımcısı Özler Erdoğan ve Belediye Meclisi Üyesi Abdullah Ergin ve İbrahim...

Ispartalı Alihan Koyak geçirdiği Ispartalı Alihan Koyak geçirdiği
Isparta12 saat önce

Genç Yaşta Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Ispartalı Alihan Koyak geçirdiği trafik kazası sonucunda genç yaşta hayatını kaybetti. Isparta’nın Şarkikaraağaç İlçesine bağlı Gedikli Köyü’nden olan ve Antalya’nın...

15 Temmuz Demokrasi ve 15 Temmuz Demokrasi ve
Isparta2 gün önce

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Akşam Programı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri akşam düzenlenen bir dizi etkinlikle devam etti. Isparta Belediyesi önünden başlayan kortejle...

16 Temmuz 2024 Salı 16 Temmuz 2024 Salı
Isparta2 gün önce

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (16.07.2024)

16 Temmuz 2024 Salı günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz. NURİTTİN EFEYENİCE MAH.117 CAD.NO:139DOĞANCI CAMİİYENİCE MEZARLIĞI16.07.2024 –...

15 Temmuz Demokrasi ve 15 Temmuz Demokrasi ve
Isparta2 gün önce

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Isparta’da bir dizi etkinlik ve anma programı düzenlendi. 15 Temmuz Demokrasi ve...

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü
Isparta2 gün önce

Isparta Polis Asayiş Bülteni: FETÖ’den Aranan Şahıs Yakalandı

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, Manisa Adli Makamlarınca FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma suçundan 8 Yıl 9 Ay kesinleşmiş...

15 Temmuz 2024 Pazartesi 15 Temmuz 2024 Pazartesi
Isparta3 gün önce

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (15.07.2024)

15 Temmuz 2024 Pazartesi günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz. FATMA ÇEVİKGÜLİSTAN MAH.111 CAD.NO:246ASRİ MEZARLIK CAMİİASRİ MEZARLIK15.07.2024...

Popüler