Bağlantıda Kalın

Isparta

Memur-Sen’den Başkan Başdeğirmen’e tam destek

Yayınlanma

,

“Isparta sevdalısı bir ismi desteklemek için buradayız”

Memur-Sen Isparta İl Temsilcisi Selami Kılınç ve Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanları Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen’i ziyaret etti. Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanları 31 Mart yerel seçimlerinde Başkan Başdeğirmen’i desteklediklerini belirterek, “Sizi tekrar belediye başkan olarak görmekten gurur duyacağız. Isparta sevdalısı bir ismi desteklemek için buradayız” dediler.

Memur-Sen Isparta İl Temsilcisi Selami Kılınç, 31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen’e başarı dileklerini iletti. Başkan Başdeğirmen’in bugüne kadar yaptığı çalışmaların Memur-Sen ve üyeleri tarafından takdirle karşılandığını ifade eden Kılınç, “Şehrimizde yapmış olduğunuz çalışmalar, trafik sorunlarına getirdiğiniz çözümler ve pandemi gibi sorunlu bir döneme rağmen güzel hizmetler yaptınız. Şahsım ve üyelerim adına teşekkür ediyorum. Özellikle sivil toplum kuruluşlarına ciddi anlamda desteklerde bulunuyorsunuz. Memur-Sen olarak desteğinizi arkamızda hissettik, projelerimizde, çalışmalarımızda hep yanımızdaydınız. Deprem felaketi yaşandıktan sonra Isparta Belediyesi olarak gösterdiğiniz insan üstü gayret ve fedakarlığa biz şahidiz. Sivil toplum kuruluşlarını hareketlendirecek bir hakkı yerine getirdiniz, öncü oldunuz. Bundan dolayı da ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Memur-Sen olarak yerelde eğitime katkı sunacak çalışmalar içerisinde olduklarını kaydeden Selami Kılınç, ‘Bir Bilenle Bilge Nesil Projesi’ kapsamında çalışmalar yaptıklarını, Isparta Belediyesi’nin de projeye destek verdiğini belirterek, proje hakkında bilgiler verdi. Kılınç, proje kapsamında Isparta Belediyesi’nin destekleriyle IBKM Gül Salonu’nda yazar okur buluşması, 19 Mart’ta da Şehitler Diyarı Çanakkale isimli tiyatro gösterisi yapacaklarını ifade etti.

Selami Kılınç, yeni dönemde Başkan Başdeğirmen’in önceki dönemin üzerine koyarak daha da güzel hizmetler yapacağından emin olduklarını vurguladı.

Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkanları da tek tek söz alarak görüşlerini belirttiler.

Sağlık-Sen Isparta Şube Başkanı Mahmut Ağun, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in sağlık sektörü ve belediyede yaptığı öncülüklerle ilgili teşekkürlerini iletti. 2019 yılında Isparta’da iş insanı, ITSO Başkanı görev yapan Şükrü Başdeğirmen’in Isparta Belediye Başkanı olarak seçildiğini hatırlatan Ağun, “O seçimde herkesin algısında nasıl olacağı vardı. Siz mevcut belediye başkanıyla aynı seçimden zafer elde ederek çıktınız. 5 yıllık süreçte pandemiye denk gelmesine rağmen kısıtlı bir sürede insanlar omuzlarına dokunan bir el, kafalarını çevirdiğinde yanlarında Şükrü Başdeğirmen’i gördü. Yolda yürürken yanına düşen bir gölge, gölgenin yanına baktığında gördüğü isim Şükrü Başdeğirmen oldu. Bizler Memur-Sen teşkilatı olarak ve bireysel anlamda Isparta sevdalısı bir ismi desteklemek için buradayız. Bizler de Isparta sevdalısı bireyleriz. Bu şehri daha da ileriye taşıyacak ismi desteklemeye devam edeceğiz. Geçen bir cenazemiz oldu, bir hastamızın kaza olayında birebir ilgilendiniz. Kendi acınızı unutup Isparta’nın acısıyla dertlendiniz, bu anlamda çalışmalar yaptınız. En güzel günlerimizde ve en kötü günlerimizde Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in yanımızda olduğunu biliyoruz. İnşallah sizinle beraber bu şehir, belediyecilik anlamında üst seviyelere çıkmaya devam edecektir. Hizmetlerinizden dolayı size teşekkür ediyor, tekrar seçimi kazanacağınıza canı gönülden inanıyorum. Bu bağlamda da bizler elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.  

Bem-Bir-Sen Isparta İl Başkanı İlkay Özdoğan, Isparta Belediyesi’nde görev yapan memur personel için sosyal denge tazminatı sözleşme süreci geçirdiklerini, Başkan Başdeğirmen’le sözleşmenin imzalanmasından dolayı üyelerinin memnuniyet duyduğunu ifade etti. Özdoğan, “Yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı size siyasi düşüncesinden bağımsız olarak da ilimizde yoğun bir teveccüh duyulduğunu ifade etmek istiyorum. Yaşamış olduğumuz pandemi sürecine rağmen insanları mağdur etmeden hizmet etmeye devam ettiniz. Bu anlamda da size teşekkür ediyorum. Geçen yıl büyük bir deprem felaketi yaşadık. Siz de belediye imkanlarını o bölge için seferber ettiniz. Tüm bu güçlüklere rağmen yaptığınız hizmetlerle büyük bir teveccühle karşılaştığınızı tekrar belirtmek isterim. Seçim sürecinde ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Tarım-Orman Çalışanları Birliği Sendikası Isparta Şube Başkanı Mehmet Kobuk, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in 5 yıllık görev süresi içerisinde hizmetlerinin yanı sıra gönül belediyeciliğini de hat safhada uyguladığını söyledi. İnsanların dokunmanın önemli olduğuna değinen Kobuk, “Siyasi partisi fark etmeksizin herkes sizin yaptığınız hizmetleri konuşuyor. Bugüne kadar yaptıklarınız, bundan sonra yapacaklarınız için hem noter, tasdik hem de teminatı oldu. Bu anlamda iyi anlamda teveccüh var” dedi.

Emekli Memur-Sen Isparta İl Temsilcisi Hüseyin Tunçbilek de, ITKM’nin 1994 yılından bu yana tamamlanamadığını, bu alanı bitirmenin kolay olmadığını, Başkan Başdeğirmen’in riskler altına girerek ITKM’yi tamamladığını söyledi. Tunçbilek, “Burası bir mezbelelikti. Merkezi hükümetle yerel iktidarın birlikte olmasının faydası bu. Çok faydası oldu” dedi.

Haber Birlik-Sen Isparta İl Temsilcisi Asiye Bardak ise “Fakir, gurabanın yanındasınız. Sizi tekrar belediye başkanı olarak görmekten gurur duyacağız. Bizim üzerimize düşen ne varsa emrinizdeyiz” şeklinde konuştu.

Diyanet-Sen Isparta Şube Başkanı Mevlüt Tosun, Isparta Belediyesi’nin cami çevre düzenlemeleri ile tuvaletlerinin yenilenmesinin çok güzel bir hizmet olduğunu belirterek, teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Memur-Sen ve bağlı sendika temsilcileriyle Isparta’da çok güzel hizmetler yaptıklarını söyledi. Isparta’ya hizmet etmenin herkesin boynunun borcu olduğu bilinciyle davrandıklarına değinen Başkan Başdeğirmen, “Baktığımızda öyle güzel bir grup olmuşuz ki, bu bizim için değerli. Bu değeri iyi bir şekilde Isparta’mıza kullandırabilmek önemli. Bu uyum, birlik ve beraberlik her zaman denk gelmez. Bu beraberlik şehrimize çok büyük hizmet getirecektir. Memur-Sen olarak şehrimizdeki her çalışmanız bizi memnun etmektedir. Belediyemizin Kültür Merkezi salonları her zaman hizmetinizde. Çalışmalarınızda biz de yanınızdayız. Daha güzel hizmetleri önümüzdeki dönemde de yapmayı Rabbim bize nasip etsin” görüşlerinde bulundu.

Ziyaretin sonunda Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile Memur-Sen Isparta İl Temsilcisi Selami Kılınç arasında öğrencilerin kitapla buluşması, okuma alışkanlıkları kazanmaları, kültürel geziler ve öğrencilerin gelişimine katkı sunacak kurslarla ilgili işbirliği protokolü imzalandı.

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Isparta

Muhasebeci Adnan Kütük Hayatını Kaybetti

Yayınlanma

,

Isparta’da uzun yıllar muhasebecilik

Isparta’da uzun yıllar muhasebecilik yapan Mali Müşavir Adnan Kütük, bu sabah geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Kütük, meslek hayatı boyunca Isparta’da birçok kişi ve işletmeye hizmet vermiş, tanınan bir isimdi.

Merhuma Allah’tan rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz.

Okumaya Devam Et

Isparta

Mert Özdamar’ın Cansız Bedeni Evinde Bulundu

Yayınlanma

,

Isparta’da yaşayan Mert Özdamar’ın

Isparta’da yaşayan Mert Özdamar’ın cansız bedeni evinde bulundu. Olay, dün akşam saatlerinde Bahçelievler Mahallesi 156. Caddede bulunan bir apartmanda meydana geldi.

Özdamar’dan bir süre haber alamayan yakınları ve komşuları apartmandan yayılan kötü kokular üzerine 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. Olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Yapılan incelemede, Mert Özdamar’ın hayatını kaybettiği belirlendi.

32 yaşında hayatını kaybeden Özdamar’ın cenazesi, otopsi yapılmak üzere hastane morguna kaldırıldı. Özdamar’ın cenazesinin memleketi Antalya’da defnedileceği öğrenildi.

Okumaya Devam Et

Isparta

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (20.07.2024)

Yayınlanma

,

HANIM GÜNGÖRYAKAÖREN KÖYÜYAKAÖREN KÖY

HANIM GÜNGÖR
YAKAÖREN KÖYÜ
YAKAÖREN KÖY CAMİİ
YAKAÖREN KÖY MEZARLIĞI
20.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

AYŞE AYYILDIZ
BURDUR / KARAKENT KÖYÜ
BURDUR / KARAKENT KÖY CAMİİ
BURDUR / KARAKENT KÖY MEZARLIĞI
20.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

KAMİLE TEKE
DENİZLİ / MERKEZ
DENİZLİ / MERKEZ CAMİİ
DENİZLİ / MERKEZ MEZARLIĞI
20.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

GÜLSEREN TUNCER
YALVAÇ / TAŞEVİ KÖYÜ
YALVAÇ / TAŞEVİ KÖY CAMİİ
YALVAÇ / TAŞEVİ KÖY MEZARLIĞI
20.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

OSMAN BAŞ
YALVAÇ / HÖYÜKLÜ KÖYÜ
YALVAÇ / HÖYÜKLÜ KÖY CAMİİ
YALVAÇ / HÖYÜKLÜ KÖY MEZARLIĞI
20.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

ADNAN KÜTÜK
GAZİ KEMAL MAH.1303 SOK.NO : 7
ASRİ MEZARLIK CAMİİ
ASRİ MEZARLIK
20.07.2024 – İkindi Namazına Müteakiben

Okumaya Devam Et

SON HABERLER

Isparta’da uzun yıllar muhasebecilik Isparta’da uzun yıllar muhasebecilik
Isparta22 saat önce

Muhasebeci Adnan Kütük Hayatını Kaybetti

Isparta’da uzun yıllar muhasebecilik yapan Mali Müşavir Adnan Kütük, bu sabah geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Kütük, meslek hayatı...

Isparta’da yaşayan Mert Özdamar’ın Isparta’da yaşayan Mert Özdamar’ın
Isparta22 saat önce

Mert Özdamar’ın Cansız Bedeni Evinde Bulundu

Isparta’da yaşayan Mert Özdamar’ın cansız bedeni evinde bulundu. Olay, dün akşam saatlerinde Bahçelievler Mahallesi 156. Caddede bulunan bir apartmanda meydana...

HANIM GÜNGÖRYAKAÖREN KÖYÜYAKAÖREN KÖY HANIM GÜNGÖRYAKAÖREN KÖYÜYAKAÖREN KÖY
Isparta24 saat önce

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (20.07.2024)

HANIM GÜNGÖRYAKAÖREN KÖYÜYAKAÖREN KÖY CAMİİYAKAÖREN KÖY MEZARLIĞI20.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben AYŞE AYYILDIZBURDUR / KARAKENT KÖYÜBURDUR / KARAKENT KÖY CAMİİBURDUR...

Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesinin geleneksel Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesinin geleneksel
Isparta1 gün önce

Şarkikaraağaç Helva Bayramı Kültür ve Sanat Festivali

Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesinin geleneksel festivali Helva Bayramı Kültür ve Sanat Festivali renkli görüntülerle başladı. Festivalin açılış programına Vali Aydın Baruş,...

19 Temmuz 2024 Cuma 19 Temmuz 2024 Cuma
Isparta2 gün önce

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (19.07.2024)

19 Temmuz 2024 Cuma günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz. HATİCE ECE KAYAFATİH MAH.4672 SK.NO:10H.SULTAN MEZARLIĞIH.SULTAN MEZARLIĞI19.07.2024...

Eğirdir Belediye Başkanımız ve Eğirdir Belediye Başkanımız ve
Eğirdir2 gün önce

Eğirdir Gölü’nde Yosun ve Ot Temizliği Başladı

Eğirdir Belediye Başkanımız ve Eğirdir ve Kovada Gölü Çevre Koruma Birliği (EKO-BİR) Başkanı Mustafa Özer, Türkiye’nin dördüncü büyük gölü olan...

Cumhuriye Halk Partisi Isparta Cumhuriye Halk Partisi Isparta
Isparta2 gün önce

Şenol: Ülkemizin En Dertli ve En Eksik Alanı Eğitim

Cumhuriye Halk Partisi Isparta İl Başkanı Vedat Şenol, Eğitim Maratonu ile ilgili basın açıklaması yaptı. Şenol iktidar partisi eleştirerek şu...

Isparta’da yaşayan 62 yaşındaki Isparta’da yaşayan 62 yaşındaki
Isparta2 gün önce

Önder Çınardal, Amansız Hastalığa Yenik Düştü

Isparta’da yaşayan 62 yaşındaki emekli ziraat mühendisi Önder Çınardal, amansız hastalıkla olan mücadelesini kaybetti. Önder Çınardal’ın cenazesi bugün memleketi Şarkikaraağaç...

Isparta Valiliği İl Özel Isparta Valiliği İl Özel
Isparta2 gün önce

Hayvancılık Destekleri Devam Ediyor

Isparta Valiliği İl Özel İdaresi ile İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü hayvancılık destekleri devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen...

Batı Akdeniz Sanayi ve Batı Akdeniz Sanayi ve
Isparta2 gün önce

Isparta Sorunları TBMM Başkanı Kurtulmuş’a Aktarıldı

Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED), Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş’u, gazi meclisinde ziyaret etti. Bu...

Popüler