Bağlantıda Kalın

Isparta Belediyesi

Merkez Sağ Parti’den Başkan Başdeğirmen’e tam destek

Yayınlanma

,

Kongre sürecini tamamlayan Merkez

Kongre sürecini tamamlayan Merkez Sağ Parti’nin İl Başkanı Metin Çakıraslan ve yönetim kurulu üyeleri, Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen’e nezaket ziyaretinde bulundu. İl Başkanı Çakıraslan, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i destekleyeceklerini açıkladı. Başkan Başdeğirmen de alınan destek kararının kendisini memnun ettiğini söyleyerek, “Şehrimize en güzel hizmetlerimizi vermeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyarette konuşan Merkez Sağ Parti İl Başkanı Metin Çakıraslan, geçen günlerde kongre sürecini tamamladıklarını belirterek, “Kongremizi tamamladık, ilimizde de artık bir Merkez Sağ Parti var” dedi. Partilerinin Ankara’da yapılan kongresinde alınan kararı açıklayan Çakıraslan, “Kongremizde alınan kararı söylemekten onur duyarım. Merkez Sağ Parti olarak yerel seçimlere katılmıyoruz ancak AK Parti adaylarımızı destekleyeceğiz, Isparta’da da daha fazla destekleyeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Merkez Sağ Parti yöneticileri de “Tüm oylarımız Şükrü Başkanımızın. Yanınızdayız, destekçiniziz. Bu mahalli seçimlerde sizleri destekliyoruz. Bütün gücümüzle, var gücümüzle, tüm üyelerimizle sizin yanınızdayız. Başarılarınızın devamını diliyoruz” görüşlerinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden ve kongrelerinin hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, “Kongrenizin hemen ardından bizleri ziyaret etmeniz ve seçimlerde beraber çalışacağımızı söylemeniz bizleri son derece memnun etmiştir. Şehrimizin, ülkemizin geleceğinde AK Partimizin desteklenmesi kararı bizlere güç katacaktır. Sizlerin de destekleriyle şehrimizde seçimleri başarılı bir şekilde sonuçlandırarak Isparta’mıza çok daha güzel hizmetlerimize devam edeceğiz. Amacımız şehrimize daha güzel hizmetleri yapabilmek. Birlik ve beraberlik içinde olmamız, başarıyı hep beraber elde etmemiz daha güzel hizmetleri almamızı sağlayacaktır. Ziyaretlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Isparta Belediyesi

Pazarcı Esnafı İçin Barkodlu Kimlik Kartı Dönemi

Yayınlanma

,

Isparta Belediye Başkanı Şükrü

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, yazın kavurucu sıcağında, kışın dondurucu soğuğunda, yağmurda, çamurda sabahın erken saatlerinden itibaren vatandaşların gıda, giyim ve daha birçok ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir gayretle çalışan pazarcı esnafıyla bir araya geldi. Meslek Oda başkanlarının da yer aldığı buluşmada Başkan Başdeğirmen, pazarcı esnafı için yeni uygulamaya konulan barkodlu kimlik kartının dağıtımını yaptı.

Başkan Başdeğirmen: Bu kart sayesinde kayıtlı olmayan kimse pazarda satış yapamayacak

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, önceki dönemde olduğu gibi yeni dönemde de esnaf buluşmalarıyla esnafın talep ve önerilerini dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda pazarcı esnafıyla bir araya gelen Başkan Başdeğirmen, esnafın tek tek talep ve önerilerini dinledi, yapılması gerekenlerle ilgili daire müdürlerine talimat verdi. Buluşmaya Manavlar ve Sebzeciler Odası Başkanı Hasan Demir, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Sinan Aydın, Halıcılar, Tuhafiyeciler, Manifaturacılar ve Kilimciler Odası Başkanı Mehmet Dolaksız, Terziler ve Yorgancılar Odası Başkanı Fehmi Demirsöken, Lokantacılar, Fırıncılar ve Pastacılar Odası Başkanı Nuri Erdeğer, Maden-İş Başkanı Ahmet Gıcır, Ziraat Odası Başkanı Mustahattin Can Selçuk, belediye başkan yardımcıları ve daire müdürleri de katıldı.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, esnaf buluşmalarının amacının sohbet ortamında daha iyi hizmeti sunabilmek olduğunu belirtti. Pazarcı esnafının zor şartlarda çalıştığının farkında olduğunu ifade eden Başkan Başdeğirmen, pazarcıların yazın kavurucu sıcağında, kışın dondurucu soğuğunda, yağmurda, çamurda sabahın erken saatlerinden itibaren vatandaşların gıda, giyim ve daha birçok ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir gayretle çalıştığını söyledi. 7 odanın pazarcı esnafına hizmet ettiğine değinen Başkan Başdeğirmen, “Şehrimizde kurulan 18 pazarın varsa problemlerini çözmek için mücadele ediyoruz. Sizin kurduğunuz tezgahın sabitlenmesiyle, getirdiğiniz ürünün sağlıklı bir şekilde tezgaha koyabilmeniz, pazarı kaldırdıktan sonra o bölgenin tertemiz bir şekilde o mahalledeki vatandaşlarımıza tekrar bırakılması için bizler de sabah sizinle mesaiye başlıyoruz, siz gittikten sonra biz halen pazarlarda oluyoruz. Her pazarı en az 14 araç 24 personelle temizliyoruz. Sizlere çok teşekkür ediyorum, 1000’e yakın esnafımız ürünleri en iyi şekilde alıp, getirip vatandaşımıza sunuyor. Antalya’ya gidiyorsunuz ya da en iyisi neredeyse onu bulup getiriyorsunuz. Vatandaş olarak bizler için güzel bir hizmet, sizlerden Allah razı olsun. Gıda, meyve ve sebze ürünlerinin yanında her türlü ürünü ayağımıza getiriyorsunuz. Bundan çok memnunuz. Bu memnuniyetimizi sizlerle paylaşmak, memnuniyetimizin devam edebilmesi ve daha iyiyi bulabilmek için başkan yardımcıları ve daire müdürlerimizle buradayız” dedi.

Meslek oda başkanlarıyla sürekli istişare halinde olduklarına değinen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Oda başkanlarıyla bize iletemediğiniz durumlar olabilir. Burası her konuyu dile getirebileceğiniz bir yer. Bizden rahatsızlık varsa net olarak söyleyebilirsiniz. Allah’ın izniyle biz sizi hiçbir şekilde zor durumda bırakmayız” ifadelerinde bulundu.

Buluşmanın amaçlarından birisinin de pazarcı esnafı için yeni uygulamaya konulan barkodlu kimlik kartları olduğunu söyleyen Başkan Başdeğirmen, her bir pazarcı esnafına bu kimlikleri dağıtacaklarını söyledi. Kartların içerisine esnafın tüm bilgilerinin yer aldığını kaydeden Başkan Başdeğirmen, “Kaç metrekare tezgahın var o kimlik içerisinde yer alıyor. Yerin nerede, adın, soyadın, kaç yıldır bu işi yapıyorsun hangi meslek odasına bağlısın bu bilgiler de kart içerisinde yer alıyor. Bundan sonra zabıta geldiği zaman yerinizi ölçmeyecek çünkü kartta yazılı” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in konuşmasının ardından talep ve önerilerini dile getirmek isteyen esnaf, tek tek söz aldı. Bir esnaf büyük marketlerin şubelerinin kaldırımlara sebze ve meyve koyduğunu, vatandaşların kaldırımlardan geçerken zorlandığını söyleyerek, pazaryerlerinde sabah erken saatlerde park halindeki otomobillerin kendileri için problem oluşturduğunu belirtti. Başkan Başdeğirmen, “Marketler 60 santimetreye kadar ürün koyabilir ama sonrası için koyamaz. Pazaryerlerindeki araçların kaldırılması için bir gün önce pankart asalım” dedi ve bu konuların takibinin yapılması talimatını verdi.

Başka bir esnaf da kendilerini dinleyen Başkan Başdeğirmen’e teşekkür ederken, Rus pazarı kısmında rüzgar ve yağmurun kendilerini zor durumda bıraktığını, bu konuda bir çalışma olup olmayacağını sordu. Başkan Başdeğirmen, “Orası yıkılmadan önce 18 metre yüksekliği vardı. Çok fazla yağmur, güneş alıyordu. Siz pazarın ortasına kadar çadır kuruyordunuz. Burayı yaparken yüksekliği yarı yarıya düşürmemizi istediler. Yüksekliği yarıdan daha da aşağı düşürdük. Ama yaptığımız bu çalışmanın yanında yeni önlemler alarak problemi giderelim” görüşlerinde bulundu.

Esnaflar, Ispartalı oldukları için Burdur pazarına alınmadıklarını belirterek, Burdur’dan gelen esnafın Isparta pazarında satış yapabildiğini söyledi. Başkan Başdeğirmen, yeni barkodlu kart sistemi sayesinde farklı bir ilden Isparta’ya gelip satış yapılamayacağını ifade ederek, “Herkesin kartı olacak. Zabıta sorduğunda kartı gösteremez ve kayıtlı olduğunu ispat edemezse tezgahı kaldırılacak. Bundan daha iyi bir çözüm olur mu?” dedi.

Bir esnaf da söz alarak esnaf odalarının kuruluş amacının üyelerini birlik ve beraberlik içerisinde barındırmak, dış güçlere karşı üyelerini korumak olduğunu belirterek, esnaf odalarının son yıllarda kuruluş amacının dışına çıktığını ileri sürdü. Esnaf, “Son yıllarda oda başkanlarının herhangi bir siyaset herhangi bir aktivite için bu makamı kendileri için kullandıklarını gördüm. Herhangi bir oda üyesi için değil, bu konuda şikayetçiyim” diye konuştu.

Ziraat Odası Başkanı Mustahattin Can Selçuk da söz alarak Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in ulaşılabilir bir başkan olduğunu belirterek, “Böyle bir programı düzenlediğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Oda başkanları, esnafa verdiği hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e plaket ve tablo hediye ettiler.

Programın sonunda Başkan Başdeğirmen, pazarcı esnafına barkodlu yeni kimlik kartlarını teslim etti.

Okumaya Devam Et

Isparta Belediyesi

Shopsa’dan Isparta’da Kadınlara E-Ticaret Eğitimi

Yayınlanma

,

Isparta Belediyesi, Milli Eğitim

Isparta Belediyesi, Milli Eğitim Bakanlığı ve Shopsa Akademi işbirliğiyle Dijital Pazarlama ve e-Ticaret Semineri düzenlendi. Shopsa Kurucusu Demet Sabancı Çetindoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen seminerde konuşan Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, kadınların ekonomide daha fazla rol almaları gerektiğini belirterek, kadınların ürettikleri ürünleri ticarete dönüştürmeleri için e-ticaretin önemli bir avantaj olduğunu söyledi. Demet Sabancı Çetindoğan ise Isparta’nın yaylaları, doğası ve kültürüyle gelecek vaat eden bir turizm şehri olduğunu vurguladı.

Başkan Başdeğirmen: Kadınların ürettiği ürünler için e-ticaret önemli bir avantaj

Isparta Belediyesi, gençlerin ve kadınların girişimciliklerinin artırılması, ticarette daha çok yer almaları için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Isparta Belediyesi önemli bir ev sahipliği yaptı. Isparta Belediyesi, Milli Eğitim Bakanlığı ve Shopsa Akademi işbirliğiyle Dijital Pazarlama ve e-Ticaret Semineri düzenlendi. Isparta Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen seminere Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Baydur, Shopsa Kurucusu Demet Sabancı Çetindoğan, kadın dernekleri ve kooperatifleri üyeleri ile davetliler katıldı. Seminerde kadınlara dijital pazarlama ve e-ticaret hakkında eğitimler verildi. Shopsa Akademi tarafından verilen eğitimde farklı illerdeki etkinliklerde belediyelerden kadın kooperatifleri ve girişimcilerle alakalı yeterli desteği göremedikleri, Isparta Belediyesi’nden bu desteği fazlasıyla aldıkları belirtildi.

Seminerde konuşan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in eşi Şadiye Başdeğirmen, eğitim seminerinde emeği geçenlere teşekkür etti. Kadınların öncelikle ailesi ve çocukları için koşturduğunu belirten Şadiye Başdeğirmen, “Memleketimiz ve milletimiz için yapacağımız katkılar kadınlarımızın küçük dokunuşlarıyla, bir kar topunun çığa dönüşmesi gibi artacaktır. Başkan Beyin, Demet Hanımın da katkılarıyla ürettiğimiz her şey değerini bulsun, memleketimize, çocuklarımıza, yarınlarımıza güzel dokunuşlarınız olsun” görüşlerinde bulundu.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, etkinliğin düzenlenmesinden dolayı Shopsa Kurucusu Demet Sabancı Çetindoğan ve ekibine teşekkür etti. Uzun yıllardır üretici kadınların daha başarılı olması için çalışmalar yaptıklarına değinen Başkan Başdeğirmen, Dijital Pazarlama ve e-Ticaret Semineri düzenlenmesinin öneminden bahsetti.

Isparta’nın üreticilik, halıcılık ve dokumacılıkla öne çıkan bir şehir olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Isparta için halıcılığın geçmişi ve öneminden bahsetti. Başkan Başdeğirmen, “Halıcılık bizim için çok önemliydi. Köylerimizde halı tezgahı olmayan ev yoktu. Bazı evlerimizde de aileler sadece halı dokuyarak değil hayvancılık yaparak da çocuklarını okuttular. O imkanlarla okuyan çocuklarımız milletvekili, başbakan, cumhurbaşkanı oldu ve devletimize, milletimize çok güzel hizmetler verdiler. Burada kadınlarımızın önemi çok fazla. Kadınlarımız şimdi de ekonominin içerisinde yer almalı ve o katkıyı daha fazla sağlamak durumundalar. Isparta’da 17 tane kadın kooperatifi var. Güzel çalışmalar yapıyorlar. Biz tarım şehriyiz. Kadınlarımız tarlalarda da çalışarak bugünlere geldi. Belki de ekonominin içerisinde erkekten daha çok kadınların rolü vardır. Evde iktisadı yapan da kadındır. Ekonomiyi iyi yönetemezsen batarsın. Ticaret budur. Ekonomiyi iyi idare edemezseniz işinizi kaybedersiniz. Kadınlarımız hem dengeyi sağlıyorlar hem de aileyi ayakta tutan unsurdur” dedi.

Isparta Belediyesi’nin kadınlara yönelik çalışmalara gereken her türlü desteği verdiğini dile getiren Başkan Başdeğirmen, “Her çalışmanın odağında kadınlar var. Sizlerle işbirliği içerisinde en güzel hizmetleri vermeye devam edeceğiz. Elma, gül, lavanta, kiraz ve diğer ürünlerimize yönelik çalışmalarınız şehrimizin değerlerini ön plana taşıyor. Lavantada Isparta ön plandaysa onun da sebebi kadınlardır. Kadınlar burada da çok emek verdi. ITSO başkanıyken sponsor desteğiyle kadın kooperatifiyle Fransa’ya gittik. Fransa’da da lavanta üretimini ve sunumunu gördük. Kadınlarımız orada gördüler ki bizim bahçelerimiz daha güzel. Ama oradaki hediyelikleri biz yapamamışız, kadınlarımız aldıkları örneklerle daha güzellerini yaptılar. Ondan sonra Lavanta Kokulu Köye çok insan geldi. Yıllardır lavanta bahçeleri bizde vardı neden son 5 yılda bu ortaya çıktı. Pazarlama ve tanıtabilmek çok önemli. Ben sadece gülü tanıtabilmek için 2 kez Japonya’ya, 3 kez Çin’e, 1 kez de Güney Kore’ye gittim. Gül hasadına artık bu ülkelerden çok sayıda turist geliyor. Bu yıl 4 tane Çin ulusal televizyonuna Isparta’da röportaj verdim” diye konuştu.

Sabancı Holding’in ülkeye önemli katkıları olduğunu belirten Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Demet Sabancı Çetindoğan’ın kurucusu olduğu Shopsa’nın kadın girişimciler için çalışmalar yaptığını söyledi. Başkan Başdeğirmen, “Demet Hanım Isparta’mızda kadınların ürettiği ürünleri Shopsa’da nasıl satarız da sizlere katkı sağlarız diyerek buradalar. Bunlar karşılıksız çalışmalar. Eğer lavanta balını büyük marketlerde satmak istiyorsak yolu Shopsa’dan geçiyor. Shopsa Akademi’ye bu eğitimden dolayı teşekkür ederim. Bu eğitimlerin şehrimize ve kadınlarımıza katkı sunacağı inancındayız. Isparta Belediyesi olarak kadınlar için bugüne kadar neler yaptıysak bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz” görüşlerinde bulundu.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, kadınların ürettikleri ürünleri satabilmek amacıyla kendilerinden yer talepleri olduğunu, 9 işyerine Valilik arkasında ahşap yapılardan yaparak teslim ettiklerini, bunlardan birisinin hizmete açtığını diğerlerinin de 15 gün içinde hizmete açacaklarını söyledi. İl genelindeki tüm kooperatiflerle işbirliği içerisinde olduklarını belirten Başkan Başdeğirmen, kadınlara çalışmalarında her zaman destek vermeye devam edeceklerini vurguladı. Başdeğirmen, “Eşim Şadiye Hanımefendi de bu konuda gereken desteği veren, bu konuda hassas olan ve kadınların, ona ihtiyacı olan herkesin yanında olmaya çalışan bir kadın. Onunla beraber bu yolu yürüyoruz, bu yolu yürümeye de devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Shopsa Kurucusu Demet Sabancı Çetindoğan da gölleri, gülleri, lavanta ve halısıyla meşhur olan Isparta’ya ilk kez geldiğini, bundan sonra daha fazla gelmeye çalışacağını dile getirdi. Isparta’nın yaylaları, doğası ve kültürüyle gelecek vaat eden bir turizm şehri olduğunu belirten Demet Sabancı Çetindoğan, bölge ekonomisinin geliştirilmesi, sahip olunan değerlerin ulusal ve uluslararası platformlara yayılmasını önemsediklerinden bahsetti. Ülkenin refahı açısından kadınların katkılarının önemine değinen Sabancı Çetindoğan, “Shopsa’yı kurduk. Bu kadın merkezli sosyal sorumluluk projesidir. Gönlümüz istiyor ki 81 ilin üretici kadınları burada yer alsın. Yarıya kadar geldik, bundan sonra da inşallah tamamlamış oluruz. Shopsa Akademi’de değerli bilgiler size sunuluyor. Ürün yapabilen kadınlarımızın katma değerini artırmak ve sonrasında bunun pazarlaması için nasıl destek olabiliriz şeklinde eğitimimizin gayesi var” ifadelerini kullandı.

Neden online satış sitesi kurduklarından bahseden Demet Sabancı Çetindoğan, kadınların satış platformunda ürünlerine yer verilmesini sağladıklarını ve büyük marketler ile akaryakıt istasyonlarındaki marketlere toplu satışlar yaptıklarını anlattı.

Konuşmaların ardından Şadiye Başdeğirmen, Demet Sabancı Çetindoğan’a desteklerinden dolayı teşekkür ederken, “Bu girişimleriniz ve emekleriniz tüm Türkiye’deki kadınlarımızla beraber Isparta’mızın gül kadınlarının da emeklerine bereketli kazançlar getirsin” dedi.

Şadiye Başdeğirmen, Demet Sabancı Çetindoğan’a gül tablosu hediye ederek, gelecek yıl gül hasat sezonuna davet etti.

Programın devamında eğitim sunumlarına geçilirken, Şadiye Başdeğirmen ve Demet Sabancı Çetindoğan, kadın kooperatiflerinin stantlarını ziyaret ederek, kadınların el emeğiyle ürettikleri ürünleri inceledi. Demet Sabancı Çetindoğan, programın ardından Kirazlıdere Cam Seyir Terası ziyaret etti.

Okumaya Devam Et

Isparta Belediyesi

Gölcük-Milas Arası Asfaltlandı

Yayınlanma

,

Isparta Belediyesi Gölcük Tabiat

Isparta Belediyesi Gölcük Tabiat Parkındaki giriş ücretlerini üçte bir oranına indirmesinin ardından mesirelik alanda yeni düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında Milas-Gölcük Tabiat Parkı arasında bulunan yol genişletildi, daha konforlu hale getirildi. Yol genişletme çalışmalarının ardından bölgede asfaltlama çalışması yapıldı, ayrıca yolda bisiklet yolu oluşturulması da planlandı.

Isparta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce sürdürülen çalışmalar kapsamında Gölcük Tabiat Parkı ile Milas Mesirelik alanı arasında kalan bölgedeki yolun iyileştirme çalışmaları yapıldı. Çalışmalar kapsamında ilk olarak yolda genişletme çalışması yapılırken, dağ bölümüne taş duvar örüldü. Bölgedeki diğer altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Milas-Isparta Belediyesi Gölcük Tabiat Parkı arasındaki yol asfaltlanarak konforlu hale getirildi.

Okumaya Devam Et

SON HABERLER

14 Temmuz 2024 Pazar 14 Temmuz 2024 Pazar
Isparta10 saat önce

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (14.07.2024)

14 Temmuz 2024 Pazar günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz. GÜLTEN EKENH.SULTAN MAH.3429 SK.NO:5 K:5H.SULTAN CAMİİH.SULTAN MEZARLIĞI14.07.2024...

Isparta’da yaşayan 48 yaşındaki Isparta’da yaşayan 48 yaşındaki
Isparta10 saat önce

48 Yaşında Amansız Hastalığa Yenik Düştü

Isparta’da yaşayan 48 yaşındaki inşaat ustası Hüseyin Çalışır, yakalandığı amansız hastalık nedeniyle hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi, yarın merkez Kadılar Köyü...

Isparta’dan Ankara’ya yakının düğününe Isparta’dan Ankara’ya yakının düğününe
Isparta11 saat önce

Düğüne Giderken Kazada Yaşamını Yitirdi

Isparta’dan Ankara’ya yakının düğününe gitmek için yola çıkan 54 yaşındaki Osman Demirbilek, Konya’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Edinilen bilgilere...

CHP Isparta Milletvekili Hikmet CHP Isparta Milletvekili Hikmet
Isparta1 gün önce

Kadir Dede Son Yolculuğuna Uğurlandı

CHP Isparta Milletvekili Hikmet Yalım Halıcı’nın Danışmanı Kadir Dede, bugün son yolculuğuna uğurlandı. Kadir Dede, yakalandığı amansız hastalıkla mücadelesini dün...

Isparta’da bisikletiyle seyir halindeyken Isparta’da bisikletiyle seyir halindeyken
Isparta1 gün önce

Otomobilin Çarptığı Bisiklet Sürücüsü Yaşamını Yitirdi

Isparta’da bisikletiyle seyir halindeyken otomobil çarpması sonucu ağır yaralanan İbrahim Güngör, hastanede yaşamını yitirdi. Kaza dün saat 09.00 sıralarında meydana...

Isparta’da Özel Halk Otobüsü Isparta’da Özel Halk Otobüsü
Isparta1 gün önce

Isparta’da Halk Otobüsü Ücretleri Zamlandı

Isparta’da Özel Halk Otobüsü ücretlerine bugünden itibaren geçerli olmak üzere zam yapıldı. Yeni tarifeye göre 10 lira olan Gülkent Kartlı...

13 Temmuz 2024 Cumartesi 13 Temmuz 2024 Cumartesi
Isparta1 gün önce

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (13.07.2024)

13 Temmuz 2024 Cumartesi günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz. KADİR DEDEDAVRAZ MAH.5902 SK.NO:2 – 4BMÜFTÜLÜK CAMİİH.SULTAN...

6. Bölge Esnaf ve 6. Bölge Esnaf ve
Isparta2 gün önce

Başkan Tural’dan Bölge Müdürü Özdemir’e hayırlı olsun ziyareti

6. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ahmet Tural, Orman Bölge Müdürlüğü görevine atanan Ali Özdemir’e hayırlı...

Isparta Belediyesi, Prof. Dr. Isparta Belediyesi, Prof. Dr.
Isparta2 gün önce

Halı ve Kilim Müzesi Ek Binası Turizme Kazandırılacak

Isparta Belediyesi, Prof. Dr. Turan Yazgan Etnografya Halı ve Kilim Müzesi ek binasında zanaatkarlar ve kadın kooperatiflerinin ürettiği ürünlerin tanıtımını...

Isparta Ticaret ve Sanayi Isparta Ticaret ve Sanayi
Isparta2 gün önce

Isparta’nın Su Kaynakları 6 Yıl Sonra Yüzde 15 Azalacak

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ‘İklim Değişikliği Kaynaklı Afetler ve Isparta Semineri’ büyük ilgi gördü. Süleyman Demirel Üniversitesi...

Popüler