Bağlantıda Kalın

Isparta

Başdeğirmen: Daha fazla hizmet alacağız

Yayınlanma

,

AK Parti Yerel Yönetimler

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Semiha Ekinci ile Belma Erdoğan, İl Başkanı Furkan Cem Er ve teşkilatla birlikte Başkan Başdeğirmen’i ziyaret etti. Ziyarette AK Parti’nin Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları “Isparta Belediyesi’nin emrindeyiz” derken, Başkan Başdeğirmen de “Daha fazla hizmet alabileceğimiz ve şehrimize faydalı olabileceğimiz yeni bir dönem yaşayacağız” diye konuştu.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Semiha Ekinci ve Belma Erdoğan ile AK Parti İl Başkanı Furkan Cem Er, Isparta teşkilatları Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Furkan Cem Er, Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcıları Semiha Ekinci ve Belma Erdoğan’ın istişare toplantısı yapmak üzere Isparta’da olduklarını söyledi. Er, “Toplantımızın ardından hem belediye başkanlarımızı ziyaret etmek bir hayırlı olsun ziyaretine devam etmek adına kendilerine eşlik ediyoruz. Bizleri de ağırladığınız için abi belediye olarak ilk Isparta merkez Belediyesinden başladık. Seçim sürecindeki başarınızın ve desteklerimizin de devam edeceğini söylemek istiyorum” dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Semiha Ekinci de Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e yeni döneminin hayırlı olması dileklerini iletti. Ekinci, “Önceki dönemdeki başarılarınızın artarak devam edeceğine AK Parti Genel Merkez olarak inanıyoruz, güveniyoruz. Bu noktada da bizlere düşen ne görev var ise her zaman sizin, Isparta’mızın, tüm belediyelerimizin emrinde olduğumuzu da ifade etmek istiyoruz. Ayrıca Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanımız, Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Yılmaz başkanımızın da tebrik ve takdirlerini sizlere iletmek istedik. Çünkü Isparta hem il merkezimizde hem de ilçelerimizde ve beldelerimizde belediye başkanlığımızı koruyan illerimizin başında geliyor. Oyunu artıran illerimizin başında geliyor. Buradaki tabii ki il başkanımızın başkanlığında tüm yönetim kurulu üyelerimizde birlikte sizin abilik pozisyonunuzun da etkili olduğunun biz farkındayız, bilincindeyiz. Tekrar teşekkür ediyoruz. Yeni dönemin Isparta’mıza, partimize sizlere hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz” görüşlerinde bulundu.

AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkan Yardımcısı Belma Erdoğan da “Çok kıymetli başkanım yeni döneminizi tebrik ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin diyorum. Şimdiye kadar göstermiş olduğunuz başarılı çalışmaların artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Başkanımın ifade ettiği gibi Allah yolunuzu bahtınızı açık etsin. Gördüğüm kadarıyla burada güçlü bir ekip de var. Zaten yalnız başına hiç bir şey olmaz. Sizin iyi niyetiniz çalışkanlığınız ve yakınlığınızın arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla çok etkisi olmuş. Bunun için de ayrıca teşekkür ediyorum. Allah mahcup etmesin. Güzel çalışmalar, güzel hizmetler vermeyi nasip etsin. Bize de ne düşerse emrinizdeyiz” ifadelerinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden ve misafirlerine teşekkür eden Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de “Sizleri burada ağırlamak bizleri son derece memnun etti. Isparta’mız gül yüzlü, güler yüzlü, güller, göller, meyveler diyarı. Isparta’mız çok özel bir yerde özel bir il. Hem vatandaşıyla, insanıyla, hem coğrafyasıyla iklimi ile her şeyiyle bambaşka bir şekildedir. Sizler bu güzelliğe güzellik kattınız. Onun için ayrıca sizlere teşekkür ediyorum. Sayın il başkanımız, merkez ilçe başkanımız, kadın kolları başkanımız ve teşkilat mensubu arkadaşlarımız, SKM başkanımız hep beraber daha güzel günler nasip etsin. Sizlerin de söylediği gibi gerçekten Isparta’mız seçimlerde gereken çalışmaları yaparak yüzümüzü güldüren bir il oldu. Gittiğimiz her yerde arayan her dostumuz Ankara’da görüştüğümüz vekillerimiz, bakanlarımız hepsi de bu konudan bahsettiler. Bu da bizleri mutlu etti. Burada yapmış olduğumuz çalışmalar, verdiğimiz emeklerin karşılığını almak kadar güzel bir şey yok. İkinci döneme tekrar gelmek ve yapmış olduğumuz hizmetlerden memnuniyet belirtilerek bir dönem daha daha güzel hizmetlerin geleceği inancıyla vatandaşlarımız bizi takdir etti. Yeniden bir vize verdi. Biz de buna layık olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Burada en önemli şey bizim teşkilatla beraber iç içe milletvekillerimiz, tüm dava arkadaşlarımızın gönül birliğiyle çalışabilmesiydi. Kadınlarımız ev ev gezdi. Erkek arkadaşlarımız iş yerlerini gezdi, herkesin oylarını istedik. Sonuçta vatandaşlarımızın takdirlerini gördük. Isparta olarak çok sevindik. Hepinize ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. Rabbim yolumuzu açık eylesin. Cumhurbaşkanımızla beraber tüm ekibimizle şehrimize hizmet etmeyi nasip etsin. Şuna inanıyoruz ki bir önceki dönemden çok daha fazla hizmet alacağımız ve şehrimize faydalı olacağımız bir dönem geçireceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Başdeğirmen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtemelen gelecek ay içerisinde Isparta’ya gelebileceğini de dile getirerek, “Sayın Cumhurbaşkanımızı bekliyoruz. Tabii o geldiği zaman daha farklı şeyler olacak. Buraya gelip burada hep beraber isteklerimizi söylememiz bir bambaşka bir güzellik olacak inşallah. Rabbim o günü de yaşatsın bize” ifadelerinde bulundu.

Ziyaretin sonunda AK Parti İl Başkanı Furkan Cem Er tarafından Başkan Başdeğirmen’e günün anısına bir tablo hediye edildi.

Okumaya Devam Et
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Isparta

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (14.07.2024)

Yayınlanma

,

14 Temmuz 2024 Pazar

14 Temmuz 2024 Pazar günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz.

GÜLTEN EKEN
H.SULTAN MAH.3429 SK.NO:5 K:5
H.SULTAN CAMİİ
H.SULTAN MEZARLIĞI
14.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

MEMİŞ SEZER
KARAAĞAÇ MAH.134 CAD.NO:5 / 3
SÜTDEDE CAMİİ
H.SULTAN MEZARLIĞI
14.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

İBRAHİM ZÜMRE
Y.ŞEHİTLER MAH.2930 SK.NO:2 / 2
ASRİ MEZARLIK CAMİİ
ASRİ MEZARLIK
14.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

HÜSEYİN BİLTEN
FATİH MAH.4529 SK.NO:20
EĞİRDİR / BARLA / BOYALI CAMİİ
EĞİRDİR / BARLA MEZARLIĞI
14.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

KAMİL GÖRGÜLÜ
EĞİRDİR / BEDRE
EĞİRDİR / BEDRE CAMİİ
EĞİRDİR / BEDRE MEZARLIĞI
14.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

GÜLBAHAR MIZRAK
YALVAÇ / KÖRKÜLER KÖYÜ
YALVAÇ / KÖRKÜLER KÖY CAMİİ
YALVAÇ / KÖRKÜLER KÖY MEZARLIĞI
14.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

PERİHAN SARI
AFYONKARAHİSAR / DİNAR / HAYDARLI
AFYONKARAHİSAR / DİNAR / HAYDARLI CAMİİ
AFYONKARAHİSAR / DİNAR / HAYDARLI MEZARLIĞI
14.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

HURİYE İNCE
SÜTÇÜLER / ŞEYHLER KÖYÜ
SÜTÇÜLER / ŞEYHLER KÖY CAMİİ
SÜTÇÜLER / ŞEYHLER KÖY MEZARLIĞI
14.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

HÜSEYİN ÇALIŞIR
KADILAR KÖYÜ
KADILAR / KOLCUBELİ CAMİİ
KADILAR KÖY MEZARLIĞI
14.07.2024 – Öğle Namazına Müteakiben

AHMET ŞENYURT
SÜTÇÜLER / MERKEZ
SÜTÇÜLER / SEFELER CAMİİ
SÜTÇÜLER / MERKEZ MEZARLIĞI
14.07.2024 – İkindi Namazına Müteakiben

Okumaya Devam Et

Isparta

48 Yaşında Amansız Hastalığa Yenik Düştü

Yayınlanma

,

Isparta’da yaşayan 48 yaşındaki

Isparta’da yaşayan 48 yaşındaki inşaat ustası Hüseyin Çalışır, yakalandığı amansız hastalık nedeniyle hayatını kaybetti.

Merhumun cenazesi, yarın merkez Kadılar Köyü Kolcubeli Camii’nde öğle namazını müteakip Kolcubeli Mezarlığı’na defnedilecek.

Okumaya Devam Et

Isparta

Düğüne Giderken Kazada Yaşamını Yitirdi

Yayınlanma

,

Isparta’dan Ankara’ya yakının düğününe

Isparta’dan Ankara’ya yakının düğününe gitmek için yola çıkan 54 yaşındaki Osman Demirbilek, Konya’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre, Osman Demirbilek’in kullandığı 32 AT 903 plakalı otomobil, Yunak-Ankara kara yolu üzerinde karşı yönden gelen otomobille çarpıştı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, sürücü Osman Demirbilek’in hayatını kaybettiğini belirledi.

Kazada yaşamını yitiren Demirbilek’in cenazesi Eğirdir İlçesine bağlı Gökçehöyük Köyü’nde toprağa verilecek.

Okumaya Devam Et

SON HABERLER

14 Temmuz 2024 Pazar 14 Temmuz 2024 Pazar
Isparta9 saat önce

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (14.07.2024)

14 Temmuz 2024 Pazar günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz. GÜLTEN EKENH.SULTAN MAH.3429 SK.NO:5 K:5H.SULTAN CAMİİH.SULTAN MEZARLIĞI14.07.2024...

Isparta’da yaşayan 48 yaşındaki Isparta’da yaşayan 48 yaşındaki
Isparta9 saat önce

48 Yaşında Amansız Hastalığa Yenik Düştü

Isparta’da yaşayan 48 yaşındaki inşaat ustası Hüseyin Çalışır, yakalandığı amansız hastalık nedeniyle hayatını kaybetti. Merhumun cenazesi, yarın merkez Kadılar Köyü...

Isparta’dan Ankara’ya yakının düğününe Isparta’dan Ankara’ya yakının düğününe
Isparta10 saat önce

Düğüne Giderken Kazada Yaşamını Yitirdi

Isparta’dan Ankara’ya yakının düğününe gitmek için yola çıkan 54 yaşındaki Osman Demirbilek, Konya’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Edinilen bilgilere...

CHP Isparta Milletvekili Hikmet CHP Isparta Milletvekili Hikmet
Isparta1 gün önce

Kadir Dede Son Yolculuğuna Uğurlandı

CHP Isparta Milletvekili Hikmet Yalım Halıcı’nın Danışmanı Kadir Dede, bugün son yolculuğuna uğurlandı. Kadir Dede, yakalandığı amansız hastalıkla mücadelesini dün...

Isparta’da bisikletiyle seyir halindeyken Isparta’da bisikletiyle seyir halindeyken
Isparta1 gün önce

Otomobilin Çarptığı Bisiklet Sürücüsü Yaşamını Yitirdi

Isparta’da bisikletiyle seyir halindeyken otomobil çarpması sonucu ağır yaralanan İbrahim Güngör, hastanede yaşamını yitirdi. Kaza dün saat 09.00 sıralarında meydana...

Isparta’da Özel Halk Otobüsü Isparta’da Özel Halk Otobüsü
Isparta1 gün önce

Isparta’da Halk Otobüsü Ücretleri Zamlandı

Isparta’da Özel Halk Otobüsü ücretlerine bugünden itibaren geçerli olmak üzere zam yapıldı. Yeni tarifeye göre 10 lira olan Gülkent Kartlı...

13 Temmuz 2024 Cumartesi 13 Temmuz 2024 Cumartesi
Isparta1 gün önce

Isparta’da Bugün Vefat Edenler (13.07.2024)

13 Temmuz 2024 Cumartesi günü Isparta ve ilçelerinde vefat edenleri Gazete32 haberlerinde bulabilirsiniz. KADİR DEDEDAVRAZ MAH.5902 SK.NO:2 – 4BMÜFTÜLÜK CAMİİH.SULTAN...

6. Bölge Esnaf ve 6. Bölge Esnaf ve
Isparta2 gün önce

Başkan Tural’dan Bölge Müdürü Özdemir’e hayırlı olsun ziyareti

6. Bölge Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Ahmet Tural, Orman Bölge Müdürlüğü görevine atanan Ali Özdemir’e hayırlı...

Isparta Belediyesi, Prof. Dr. Isparta Belediyesi, Prof. Dr.
Isparta2 gün önce

Halı ve Kilim Müzesi Ek Binası Turizme Kazandırılacak

Isparta Belediyesi, Prof. Dr. Turan Yazgan Etnografya Halı ve Kilim Müzesi ek binasında zanaatkarlar ve kadın kooperatiflerinin ürettiği ürünlerin tanıtımını...

Isparta Ticaret ve Sanayi Isparta Ticaret ve Sanayi
Isparta2 gün önce

Isparta’nın Su Kaynakları 6 Yıl Sonra Yüzde 15 Azalacak

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen ‘İklim Değişikliği Kaynaklı Afetler ve Isparta Semineri’ büyük ilgi gördü. Süleyman Demirel Üniversitesi...

Popüler